Mirror-h.com scripti

20/07/2010 11:40 Written by FuRty

KURULUM:
Öncelikle MySQL veritabanı ve useri oluşturun daha sonra phpmyadmine girip SQL klasoründeki phpmyadmin.sql dosyasını import edip çalıştırın.Daha sonrasında tablolar yüklenmiş olur. Ardından UPLOAD klasorunünün tamamını ftp dizinine atınız, attıktan sonra config klasorundeki db.phpyi açarak
$host = "localhost";
$k_adi = "root";
$sifre = "";
$db = "lamermirrorh";

bu kısımları açtiğiniz veritabanı bilgiler ile değiştiriniz ve kaydediniz.Son olarakda UPLOAD klasorü tamamını FTP dizinine yollayınız ve kurulumu tamamlayınız.
HATIRLATMA: 1- Kurduktan sonra config klasorü ile oynamayınız ama dışardan erişim olmaması için şifreleyiniz.Bunu panelden şifre korumalı dizinler yardımıyla yapabilirsiniz.
2- admin klasoru adını değiştiriniz ve login.php de gerekli düzenlemeleri yapınız.Asla unutulmamalı ki o panelde CSRF açiği mevcuttur.Yazabiliyorsanız yeniden bir panel yazınız. 4- SQL tamamı mirror-h.com dan çekilmiştir ama paylaşılmamıştır çünki cenabet olduğunu düşünüyorum o yüzden sql yi sıfırlayıp temiz bir sql ile paylaşıyorum.
5- Dosyalarda değişiklik husus sadece config adı değiştirilmesinde yapılmıştır başka bir yerinde oynama yapmadım, orjinalliği bozulmasın diye.
Download ;
http://rapidshare.com/files/408013416/mirror-h.rar
http://hotfile.com/dl/56355940/7d1c234/mirror-h.rar.html
http://depositfiles.com/en/files/mzcy2vp29

Rar pass ; legend-h.org


c0der.us - justic3.org - legend-h.org