Hacked by

 DeMoNTeR ~ DeadMaster ~ Le0rex ~ UnderCr3w ~ ThewiLL

 

 DeadMaster Says : DeadMaster Says : ByArif Demiştin Ya Çakabiliyorsan Çak Al Donuna Kadar Sana Daha Neler Yapacağımı Aklından Bile Geçirme !


DeMoNTeR Says : Bu gece sırasıyla sikiyoruz sanal alemde ne kadar orospu çocuğu varsa hacked! Eşşek herifler bizi deşifre etmeye uğraşıyorsunuz bizim kimden gizlimiz saklımız var? sitemizin whois bilgilerinde 1 senedir adresimiz ismimiz soy ismimiz telefon numaramız yok mu zaten? Haber sitelerinde boy boy deadmaster ve demonter deşifre diye haberler görüyoruz.Bilmeyenler var ise brdan tekrar söylüyoruz bizim Allah'ın kulundan korkumuz yoktur.Yayınlanan bilgiler ad soy ad ve telefon numaraları hariç yanlıştır.Bize ulaşmak isteyen telefon numaralarımızdan ulaşıp, yüz yüze görüşebilir...

 

 

ThewiLL says : Kralınıza Söyleyin. Şimdi ki İhtilal Tayfası Öncekilere Benzemez. Benim Gücümün Ulaştığı Yerlere, Sizin Kralınızın Hayalleri Bile Ulaşamaz.

 

 

UnderCr3w : Arif Kardeşim Pek Sorunum yok Ama İHTİLAL.İN K.bakma Geldik Gördük Gidiyorz..


 

Le0rex : Ve Yeniden Sahne.. İmkansız , bu dünyayı değiştirebilecek gücü içlerinde keşfetmek yerine, kendilerine sunulan dünyada yaşamayı daha kolay bulan, küçük insanların ortaya attığı büyük bir kelimedir.

 

 

 

http://www.ihtilal.in