Eklenme Tarihi :18 Eylül 2010  Kategori :Duyurular  Yazan :Editör

Yeni çalışan facebook toplu davet kodu

Eklenme Tarihi :3 Eylül 2010  Kategori :Duyurular  Yazan :Editör

Bilindiği Gibi Eski Facebook Toplu Davet Kodları Artık Çalışmıyor. Bunun Yeni Çözüm Yolunu Sizlere Sunacağım. Bu Sayede Beğendiğiniz Gruplara Ve Hayran Sayfalarınıza Arkadaşlarınızı Topluca Davet Edebileceksiniz. Aslında Kullanacağımız Kod Eski Kullandığımız Kod Fakat Yöntem Biraz Farklıdır. İlk Olarak Her Zamanki Gibi Profil Resminin Altında Yer Alan Arkadaşlarına Öner Kısmına Tıklıyoruz. Daha Sonra Önümüze Çıkan Pencerede Arkadaşlarınızdan Herhangi Birinin Üstüne Gelip Sağ Tuş İle Tıklayın Daha Sonra Yeni Sekmede Aç Deyin. Artık Facebook’un Engelini Kaldırmış Olduk Yeni Sekmede Açtığımız Sayfaya Giderek Adres Çubuğunda Yer Alan http://www.facebook.com… Adresini Silerek Kodumuzu Yapıştırıp Enter’a Basıyoruz. Ve Tüm Arkadaşlarımız Seçili Hale Geliyor. Davet Gönder Butonuna Tıklayıp Tüm Arkadaşlarımıza Davette Bulunmuş Oluyoruz.

facebook davet kodu

javascript:fs.select_all();

Facebook Wowd Programı İle Tüm İçerikler Bilgisayarınızda

Eklenme Tarihi :20 Ağustos 2010  Kategori :Facebook Tools  Yazan :Editör

Facebook’ta hiçbir şeyi gözden kaçırmayın!

Facebook’ta yüzlerce arkadaşı olup neyi takip edeceğini şaşıranlara: Bu araç tam size göre…

Facebook başlangıçta sadece gerçek hayatta yakından tanıdığınız insanlarla iletişim kurmanızı sağlarken bugün artık her yeni tanıştığımız kişiyi eklediğimiz ve giderek arkadaş sayıları artan bir yapıya kavuştu. Durum böyle olunca da arkadaş sayıları 100′lerden 1000′lere çıktı ve ne yazık ki Facebook’ta arkadaş sayınız ne kadar artarsa, Facebook’un asıl önemli özelliği olan arkadaşlarınızın paylaşımlarını takip etmek daha da zorlaşıyor. Neyse ki bu konuda size yardımcı olabilecek yeni bir yardımcıprogram var; Wowd.

Facebook Türkiye İnfografik: 6 Yılda Facebook’un Durumu

Eklenme Tarihi :19 Ağustos 2010  Kategori :Duyurular  Yazan :Editör

Pek çoğumuz Facebook ile arkadaşlarımızın bitmek tükenmek bilmeyen ısrarları sayesinde tanıştık. İlk başta her aklımıza gelen ve yıllardır adını bile anmadığımız ilk okul arkadaşlarımızı ekledikten sonra Facebook’taki ilginç uygulamalara, oradan da oyunlara geçtik.

Çoğu kişi için Facebook bugün sadece sıradan bir site değil, her gün hem eğlence hem de networking için kullandığı önemli bir araç haline geldi. Herşeyden önemlisi facebook Türk halkının büyük sevgisini kazandı protestoların sesinin yükseldigi, doğum günlerinin asla unutulmadı, sevgililer gününün unutulmadıgı ve ve yıldönümleri vs.. Kısaca facebook hayatımızın her köşesinde artık taht kurmuş durumdadır.

6 yıl içerisinde bir öğrenci projesinden dünya devine dönüşen Facebook’un hikayesini ve bugünkü durumunu sizlere özel olarak hazırladığımız ve beğeneceğinizi umduğumuz bu infografik ile sunuyoruz.

Facebook 2010′da 1.2 Milyar Dolar Reklamdan Kazanabilirmi?

Eklenme Tarihi :19 Ağustos 2010  Kategori :Facebook Haber  Yazan :Editör

Artık sosyal webin merkezi olan Facebook’un üye sayısı kadar gelirleri de baş döndürüyor.Facebook’un 2010 yılı gelirleri Mart ayı tahminlerine göre 1-1.1 Milyar dolar iken, eMarketer‘in son raporuna göre Facebook’un sadece 2010′un reklam gelirleri 1.2 milyar doları aşacak.

2008 gelirlerini 2′ye katlayarak 2009 yılında 700-800 milyon dolar kazandığı tahmin edilen Facebook, gelirinin büyük bölümünü Google gibi reklamverenlerden kazanıyor. eMarketer’in raporu da Facebook’un 3 yıllık tahmini reklam gelirlerini ortaya koyuyor.

Android Telefon Programları

Eklenme Tarihi :11 Ağustos 2010  Kategori :Android  Yazan :Editör

Eski Yunanca da insan kelimesinden türetilmiş olup insansı gibi bir anlam ifade eden Android, günümüzde ise zeki canlı varlıklar tarafından yapılmış insansı makinelere verilen ad olarak kabul ediliyor. Akıllı telefon pazarına hakim Windows Mobile ile Symbian işletim sistemlerine karşı Google da; geliştirdiği işletim sistemine bu adı uygun görmüş. Google’ın mobil cihazlar için geliştirdiği GNU/Linux işletim sistemi “Linux” yazılımı üzerine kurulu olduğu için açık kaynak kodlu özelliğe sahip ve geliştirilmeye imkan tanıyor. Bu işletim sistemi ayrıca Google’ın kendi uygulamalarını ve özel bir kullanıcı arayüzünü de barındırıyor. Üstelik, kullanıcıya, görüntülü iletişim, Edge ve GPS desteği de sağlanıyor. Ceptown, Android işletim sistemli telefonları ve özelliklerini sizin için derledi…

Piyasada Bulunan Android Telefonlar ise