5651 sayılı yasa uyarınca katalog suçlar kapsamında yapılan teknik inceleme ve hukuksal ve hacking değerlendirme sonucunda; bu internet sitesi hakkında Gece Dolaşan İletişim Daire Başkanlığı nın 08/05/2011 tarih ve 441.05.00.2011-016019 nolu kararı gereğince HACK TEDBİRİ uygulanmıştır. :)
İnternetin Güvenli Kullanımına İlişkin Usül ve Esaslar Yönetmelikt Madde 5-6 7-8-9-10 Maddeleri gereği Bu kişilere Filtre uygulaması BTK tarafından uygulanacaktır. BTK nın bu uygulamasını sonuna kadar destekliyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Anaysası " MADDE 41.– Aile, Türk toplumunun temelidir ve eşler arasında eşitliğe dayanır. Devlet, ailenin huzur ve refahı ile özellikle ananın ve çocukların korunması ve aile planlamasının öğretimi ile uygulanmasını sağlamak için gerekli tedbirleri alır, teşkilâtı kurar. Her çocuk, ko-runma ve bakımdan yararlanma, yüksek yararına açıkça aykırı olmadıkça, ana ve babasıyla kişisel ve doğrudan ilişki kurma ve sürdürme hakkına sahiptir. Devlet, her türlü istismara ve şiddete karşı çocukları koruyucu tedbirleri alır." diye hükmü vardır. Bu uygulamaya bazı sapıklarımız İnternetime dokunma diye kampanyalar yürütmektedir. Bu kampanyalara inat diye Bizde Bu tür sitelere Filtre koyulana kadar Hack yapmaya kararlıyız. Biz sizin internetinize dokunmuyoruz. Biz Aile ve Çocuklarla ilgili Madde:41 de ifadesini bulan hükme göre bilgimizi kullanıyoruz. Görevimizi yapıyoruz. Sosyal sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz. Bizim Sokak kedilerine bakmak gibi sosyal sorumluluğumuz yok Onu başkaları yapsın. 22 Ağustos tarihine kadar Adult siteleri,site sahiplerini, Siteye girenleri tesbit edeceğiz. Böylece Sosyal sorumluluğumuz yerine getirmiş olacağız.
İnternetin kötülüklerine karş mücadelemiz her zaman devam edecek. Buraya Giren Kişilerin İP leride Tespit Edilmiştir. Durmak Yok. Hacke Devam Hakimler Pardon Hackerler Yüksek Kurulu Görevli Personel

Dogukan - ErgenekoN - BraveHeart - Duh4n - CWCondor - BY_COD3C Abbad, Loading, DeltaForce, Askeri